Print Page | Close Window

Janteloven.

Printed From: MJF Forum
Category: Litt på siden...
Forum Name: Helt off topic!
Forum Description: Alt som ikke passer inn i noe annet forum
URL: http://forum.mjf.no/forum_posts.asp?TID=9988
Printed Date: 22 mai 2025 at 03:10
Software Version: Web Wiz Forums 12.05 - http://www.webwizforums.com


Topic: Janteloven.
Posted By: HJM.models
Subject: Janteloven.
Date Posted: 12 mai 2016 at 01:12
Nå er det evigheter siden jeg har vært på dette forumet og jeg har heller ikke planer om det mer. Det eneste jeg mener med denne tråden at hvis ikke janteloven hadde vært standard regel for de fleste, (og særlig de med mye erfaring) så kunne dette vært et koselig forum. Det bør dere teke på alle sammen. Denne tråden er kun en apell til dere alle for bedre folkeskikk og mer ydmykhet for en bedre atmosfære. Jeg har ingen interesse av dette forumet lenger og ikke gidder jeg å vise meg mer her, Heller ikke selger jeg noe mer da jeg ikke ønsker mer kontakt. 
Jeg holder meg til gitarforumet i stedet. Den sure og solte tonen med janteloven har tatt fra meg all glede med dette forumet og jeg har ike mer trang til å vise meg her. 
Hvis noen svarer på denne tråden så gidder jeg ikke å lese det. Jeg snakker MJ med min mor som også har fått bane og det er nok.



-------------
HJM.models



Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 12.05 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2022 Web Wiz Ltd. - https://www.webwiz.net